Endless Pools

Pływaj oryginalnie. Poczuj jakość najlepszych rozwiązań.

Fastlane Pro

VideoGaleria zdjęć

Przemień każdy basen w basen Endless Pool.

Fastlane Pro wytwarza przeciwprąd, który jest równomierny, cichy i regulowany. Ustaw prędkość nurtu wedle swoich upodobań i pływaj w domu. Generator przeciwprądu Fastlane Pro posiada pełną regulację odpowiadającą potrzebom wszystkich pływaków — od początkujących po olimpijczyków. Dodatkowo można go wykorzystać do aqua aerobiku, hydroterapii i biegania w wodzie.

Fastlane Pro przemieni Twój basen w centrum sportu i zabaw. Chwyć materac lub dmuchane koło i daj się ponieść nurtowi. Generator przeciwprądu Fastlane Pro sprawia, że dzieci pokochają pływanie w bezpiecznym otoczeniu, które pobudza ich kreatywność.

Fastlane Pro, pozbawiony zewnętrznych połączeń elektrycznych, pasuje praktycznie do każdego basenu i jest łatwy w montażu. Teraz będziesz mógł w pełni wykorzystać zalety pływania, takie jak trening wysiłkowy, wzmocnienie mięśni i stawów, czy niezbyt intensywne ćwiczenia fizyczne w zaciszu własnego domu. Generator przeciwprądu Fastlane Pro to całkowicie nowy wymiar twojego basenu.

System Fastlane Pro składa się z jednostki hydraulicznej zamontowanej w pewnej odległości od basenu, która napędza jednostkę przeciwprądu umieszczoną na brzegu basenu. Połączone są dwoma wężami skonstruowanymi tak, by elementy elektryczne były oddalone od wody.

Jednostka przeciwprądu składa się z silnika hydraulicznego, który obraca wirniko o wymiarach 40,6 cm; innowacyjny system obiegu prostuje i wygładza nurt.

Mocna jednostka napędowa o mocy 5 KM jest zazwyczaj umieszczona w pomieszczeniu technicznym, aby odizolować napięcie elektryczne od wody. Oddalona jednostka napędowa zawiera 19 litrów biodegradowalnego płynu na bazie oleju roślinnego, który jest wpompowywany do jednostki przeciwprądu. Możesz regulować dopływ oleju do jednostki, a tym samym prędkość przeciwprądu za pomoca pilota. Sprawdź specyfikacje techniczne Fastlane Pro.

Generator przeciwprądu Fastlane Pro można zamontować praktycznie w każdym basenie, w nowym i starym basenie betonowym, winylowym lub z włókna szklanego, a także w basenach wystających ponad grunt. Jednostkę przeciwprądu można zainstalować już w wodzie o głębokości 99 cm. Ogólna zasada jest taka, że jeśli basen jest wystarczająco głęboki, żeby w nim pływać, jest także wystarczająco głęboki aby móc w nim zamontować system Fastlane Pro.

Nauka obsługi systemu Fastlane Pro zajmie Ci zaledwie kilka sekund. Pilot zdalnego sterowania ma przycisk On/Off oraz przyciski Szybciej/Wolniej, które regulują prędkość nurtu.

Przemień swój basen w basen sportowy z systemem Fastlane Pro!

Zamów Bezpłatny katalog pomysłów Endless Pool i sprawdź, jak nasz basen może zmienić Twoje życie.

Tak, chciałbym otrzymywać wiadomości e-mail, z których dowiem się, jak Endless Pools może poprawić jakość mojego życia.

Nie użyczamy ani w jakikolwiek inny sposób nie udostępniamy informacji osobowych. Możesz być spokojny, Twoja prywatność ma dla nas najwyższą wartość.

Dostępne modele systemu Fastlane Pro:
Jednostka mocowana do istniejącej niecki basenowej to rozwiązanie dla osób, które chcą zmodernizować istniejący już basen. Jednostka Fastlane Pro jest zawieszona na plaży basenu i umocowana śrubami do brzegu niecki. Węże hydrauliczne biegną w posadzce pod maskownicą uchwytu.
 1. Jednostka przeciwprądu
 2. Kratka wlotowa
 3. Kratka wylotowa
 4. Poręcz ze stali nierdzewnej
 5. Uchwyt do mocowania na plaży niecki (deck mount)
 6. System węży hydraulicznych
 7. Jednostka napędowa
 8. Lustro denne
Jednostkę Wall Mount Fastlane Pro mocuje się bezpośrednio do ściany basenu pod lustrem wody. Ten model jest przeznaczony do nowo budowanych basenów lub basenów przechodzących gruntowną modernizację. Wszystkie węże i łączenia są ukryte pod posadzką.
 1. Jednostka przeciwprądu
 2. Kratka wlotowa
 3. Kratka wylotowa
 4. Poręcz ze stali nierdzewnej
 5. Uchwyt do mocowania do ściany (wall mount)
 6. System węży hydraulicznych
 7. Jednostka napędowa
 8. Lustro denne
Wytyczne dotyczące minimalnych odległości dla systemu Fastlane Pro:

Zamów bezpłatny katalog produktów

Opinie użytkowników:
Aby wyrazić zgodę lub brak zgody na używanie plików cookie na tych stronach, wystarczy kliknąć na jeden z linków poniżej: