Endless Pools

Pływaj oryginalnie. Poczuj jakość najlepszych rozwiązań.

Basen do ćwiczeń i terapii używany podczas rehabilitacji i treningu.

Idealny do aqua aerobiku i hydroterapii, basen WaterWell to konstrukcja wolnostojąca z lustrem wody sięgającym klatki piersiowej.

Wyjątkowe połączenie ciepła wody i ruchu w basenie WaterWell sprawia, że jego użytkownicy pozbywają się chronicznych bóli i zdrętwienia ciała, poprawia się ich krążenie oraz gibkość, a także zanikają skurcze mięśni. Ćwiczenia w basenie WaterWell przynoszą takie same korzyści jak ćwiczenia na sali gimnastycznej czy w siłowni — tracisz na wadze, zwiększasz zakres ruchów oraz wzmacniasz i rzeźbisz mięśnie.

Praktyczna ławka to dodatkowa stacja do ćwiczeń, a podwodna bieżnia, która jest dostępna opcjonalnie, pozwoli Ci maszerować, biegać, a nawet uprawiać jogging bez obciążenia stawów, jak to ma miejsce poza basenem.

Basen WaterWell można bez problemu wstawić do już zagospodarowanych pomieszczeń jak i do nowo budowanych domów, ponieważ wszystkie jego elementy mieszczą się w drzwiach i na standardowych klatkach schodowych. Dopasujemy Twój basen WaterWell do Twojego wzrostu, stylu życia i indywidualnych potrzeb treningowych.

WaterWell jest całkowicie samowystarczalny. Wszystkie jego komponenty są ukryte po obudową. Basen jest zasilany jednostką napędową ze specjalnie do niej przeznaczonym wyłącznikiem różnicowoprądowym 400V, 30 A.

Modułowa konstrukcja basenu WaterWell pozwala na jego montaż wewnątrz pomieszczeń, w piwnicy, garażu lub na jakimkolwiek kawałku podłogi. Stalowe panele, któe składają się na obudowę basenu, mieszczą się w każdym przejściu. Sprawdź specyfikacje techniczne basenu Waterwell.

Nasz model standardowy o wewnętrznych wymiarach 2,13 m x 2,13 m mieści swobodnie dwie osoby. Większe modele są przeznaczone dla większej liczby użytkowników. To, ile miejsca potrzebujesz zależy od rodzaju ćwiczeń, jakie chcesz wykonywać w wodzie.

Oferujemy trzy wysokości ścianek, a co za tym idzie, trzy dostępne głębokości, tak abyś w pełni wykorzystał terapeutyczne właściwości wody. Osoby mające trudności w poruszaniu się mogą dodatkowo zamówić schody, które ułatwią im wejście do basenu.

System WaterWell został skonstruowany tak, abyś mógł go sam zamontować i przeprowadzać przeglądy eksploatacyjne. Układ jest wstępnie okablowany, a komponenty są łączone prostymi złączami i wtyczkami oznaczonymi kolorami. Proste w obsłudze skomputeryzowane kontrolery pozwalają ustawić temperaturę wody oraz wybrać ustawienia świateł i dysz do hydroterapii. Superwydajna pompa cyrkulacyjna o mocy 110 W jest ekonomiczna i wyjątkowo cicha. Filtr wielokrotnego użytku z wkładem z jonami srebra i miedzi w dużym stopniu ograniczają zużycie chloru i są łatwo dostępne od wewnątrz niecki.

Stały dostęp jest wymagany jedynie do panelu przedniego, gdzie zamontowane są wszystkie elementy układu. Dostęp dodatkowy jest potrzebny w przypadku, gdy chce się uruchomić dysze masażu zamontowane jako opcja. To sprawia, ze na postawienie basenu WaterWell wystarczy niewiele miejsca - wystarczy że dysponujesz dodatkową przestrzenią szerszą o 61 cm i dłuższą o 91 cm od wewnętrznych wymiarów niecki.

Terapia wodna we własnym domu.

Zamów Bezpłatny katalog pomysłów Endless Pool i sprawdź, jak nasz basen może zmienić Twoje życie.

Tak, chciałbym otrzymywać wiadomości e-mail, z których dowiem się, jak Endless Pools może poprawić jakość mojego życia.

Nie użyczamy ani w jakikolwiek inny sposób nie udostępniamy informacji osobowych. Możesz być spokojny, Twoja prywatność ma dla nas najwyższą wartość.

Specyfikacje techniczne basenu Waterwell:
Przestrzeń do ćwiczeń: 1.83m x 1.83m do 2.74m x 4.57m
System filtracji wody — grzałka elektryczna, pompa obiegu wody, filtr, wkład z jonami srebra i miedzi
Głębokość wody: 1m, 1.14m lub 1.3m
Wewnętrzna ławka
Pojemność: 3,300 to 19,000 litrów
Wewnętrzne schody
Dostępne wymiary i głębokości basenów WaterWell:

Zamów bezpłatny katalog produktów

Opinie użytkowników:
Aby wyrazić zgodę lub brak zgody na używanie plików cookie na tych stronach, wystarczy kliknąć na jeden z linków poniżej: